ACOLKA®

Krople zawierające probiotyczne kultury bakterii Pediococcus pentosaceus CECT 8330 oraz Bifidobacterium longum CECT 7894, które wspierają łagodzenie płaczu niemowląt spowodowanego niedojrzałością układu pokarmowego.

Odpowiednie już od pierwszych dni życia
Dla niemowląt karmionych piersią lub mlekiem modyfikowanym
zalecana dawka acolka

Składniki:
rafinowany olej MCT (średniołańcuchowe trójglicerydy) z ziarna palmy; Bifidobacterium longum CECT 7894; Pediococcus pentosaceus CECT 8330; substancja zagęszczająca: dwutlenek krzemu; przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli.

Zawartość substancji aktywnej w zalecanej dziennej porcji:

Substancja aktywnaZalecana dzienna
porcja: 9 kropli
Bifidobacterium longum CECT 78941 × 10⁹ CFU*
Pediococcus pentosaceus CECT 8330

*CFU – (colony-forming units) jednostka tworząca kolonie

Zalecana dzienna porcja:
9 kropli podawanych jednorazowo.
Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu

Sposób podania:
Krople można podawać przed, po lub w trakcie posiłku. Przed użyciem energicznie wstrząsnąć butelką po czym niezwłocznie odmierzyć odpowiednią ilość kropli na łyżeczkę. Podać bezpośrednio doustnie lub dodać do niewielkiej ilości płynu (wody, soku, mleka) lub pokarmu o temperaturze pokojowej. Popić obficie. Na dnie buteleczki może gromadzić się osad, który nie stanowi wady produktu.

Uwagi do stosowania:
Po pierwszym otwarciu zużyć w ciągu jednego miesiąca. Nie należy mieszać preparatu z gorącymi pokarmami/płynami. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15–25°C. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Podmiot odpowiedzialny:
Polski Lek Sp. z o.o., ul. Chopina nr 10, 34-100 Wadowice

Pobierz ulotkę